10 نوع از بهترین کولرهای آبی اندک مصرف

کولر آبی

اشاره نمود که هم اکنون در ادامه ادامه وب وب سایت دکان لوازم خانگی هشت جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران موجود می باشند. کولر آبی آزمایش گونه AZ7500 به ادله بی آبی آب و هوا یکی از از از لبریز مصرف ترین لوازم خانگی در ادامه ادامه جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران کولرهای آبی است .تفاوت های اقلیمی و حوزه‌ ای و تنوع ساختمانها در ادامه ادامه نقاط متعدد جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران آزمایش را بر آن داشته است تا به منظور تامین منظور های تمامی مصرف کنندگان کولرهای آبی خود را در ادامه ادامه گونه ها و مقدار های متعدد تولید نماید .

بیش از مقدار سفت بستن و یا این که همین که ریلکس بستن تسمه کولر و همینطور فرسوده شدن آن از عمده دلایل پاره شدن تمسه است.

کولر آبی آبسال گونه ACDC60 از سری کولر های ناچیز مصرف شرکت آبسال است که از ویژگی های اساسی آن می اقتدار به پروانه یکپارچه، پوشال های یکنواخت، بدنه از جنس ورق گالوانیزه و سیستم آبرسانی دقیق اشاره کرد.

کمپانی آبسال که یکی از از از بهترین و قدیمیترین کارخانجات اهل جمهوری اسلامی ایران میباشد، این گونه را در ادامه ادامه سبک ثابت طراحی کرده. و نکته دیگر در ادامه ادامه خصوص این کولرها مصرف برق آن ها است.برای به دست آوردن دیتا ها اکثر در ادامه ادامه آیتم قیمت و خرید بهترین مارک انواع کولر آبی جدید ، سلولزی ، پوشالی و ایستاده این پست را مطالعه کنید.

در ادامه واقع قیمت خرید این دستگاه تقریبا نصف قیمت خرید یک کولر گازی پنجره ای است و حدودا قیمت کامل شده آن 70 درصد زیر تر از کولر گازی مجهز به اینورتر است.

به منظور جریان بهتر هوا و تبخیر آب ، پوشال ها با ضخامت یکسان در ادامه ادامه کامل مرحله های پخش گردیده و با دستگاههای اتوماتیک دوخته شده است به همین علت از ورود گردوغبار به درون اتاق پرهیز کرده وهوای خنک و مطبوعی را به شما هدیه می کند.

ردوبدل سالانه پوشال ها به عملکرد بهتر موتور کمک میکند. قیمت مناسب، عملکرد ناچیز صدا و ایمن از دلایلی است که مشتریان را ترغیب به خرید کولر آبی آبسال میکند.

با توجه به همین که کولر های آبی آبسال در ادامه ادامه انواع و ظرفیت های هوادهی متعدد تولید و عرضه میگردد، اساسی است که در ادامه ادامه روزگار انتخاب و خرید کولر آبی مناسب، متراژ و ابعاد محیط خود را در ادامه ادامه لحاظ داشته باشید.

به به دور بودن از فاضل آب، دود آشپزخانه، بوی طبخ غذا، بو و گازهای متعفن، گرد و خاک و در ادامه ادامه نظ گرفتن امکان سرویس و تعمیر کولر از لحاظ پرتگاه نبودن، رعایت زیبایی ساختمان، غربت از کانال کشی مضاعف و پیچ و خم های زاید و همینطور کارگزاری کولر آبی در ادامه ادامه هوای آزاد، در ادامه ادامه در ادامه در مقابل وزش باد و زیر سایه درخت یا این که همین که سایه بان در ادامه ادامه لحاظ گرفتن محل ورود هوا و نیز محل خروج هوا.

کولر صنعتی در ادامه ادامه ظرفیت های بزرگ مناسب به جهت سالن ها و کارگاه های تولیدی می باشد به ادله طراحی و به کارگیری از دینام های با ظرفیت مضاعف قابلیت هوادهی تا 25000 مترمکعب بر ساعت را نیز دارند.

به طور مثال حجم این گونه ۷۵۰۰ بوده که سبب ساز ساز شده به جهت منازل بزرگتر مناسب باشد. او‌لین نکته تناسب فی مابین قدرت موتور کولر آبی و ظرفیت و سایز کولر آبی بوده که خوب است بدانید کولرهای آبی بر حسب فوت مکعب در ادامه ادامه چند گروه موتور کولر ۳۵۰۰، موتور کولر ۲۸۰۰، موتور کولر ۵۰۰۰، موتور کولر ۷۰۰۰ و به همین ترتیب در ادامه ادامه ابعاد بزرگتر نیز وجود دارد. This da ta has been generated by GSA Con᠎tent Generator DEMO᠎.

همین کولر آبی ثابت که متعلق به کارگاه انرژی میباشد، در ادامه ادامه حجم ۵۵۰۰ ساختهشده و جدارههای آن از نوع سلولزی است.

پس اگر از کولر آبی پرتابل به کارگیری می فرمایید صد رد صد هوای تازه محل ورود و هوای خروجی را می بایست در ادامه ادامه لحاظ بگیرید مانند کولر آبی ثابت که هوای تازه را از بر بر روی بام یا این که همین که بر بر روی تراس به محیط می دهد و به جهت خروج هوای مرطوب و پرهیز از بالا رفتن فشار محیط از دریچه خروج هوا و باز کردن پنجره به کارگیری میشود.

کولر آبی ثابت نوسازی به به کارگیری از پوشال یا این که همین که عدم به کارگیری از آن به دو نوع سلولزی و معمولی تقسیم می شوند.

کولر آبی پوشالی: این کولر آبی با کمک الکتروپمپیست آب را بر بر روی پوشالها هدایت می نماید و هوای بر بر روی پوشال به وسیلهی الکتروفنی به طرف کانال کولر حرکت می نماید که این فرایند با تبخیر آب، سرمایی لذتبخش تولید میکند.

من دنبال کولر کوچک بودم. احتمال داره مانند من کولر از درب پشت بوم رد نشه که زمانی به نمایندگی آبسال به جهت کارگزاری زنگ بزنید.

هرچقدر که قدرت خنکسازی کولر آبی اکثر شود، میزان برق مصرفی و هزینههای انرژی نیز به به عبارتی نسبت کاهش مییابد.

در ادامه تغییر و تحول و دگرگون سازی فاز آب مایع به بخار آب، دمای هوای خشک به شدت افت می کند، که از این راه و روش با انرژی دوچندان کمتری نسبت به چرخه های یخچالی هوا را خنک می کند.

به عبارتی طور که از نام آن بر می آید از راه و روش آب موجب خنک شدن محیط می گردد. این کولر با موتور قوی و سیستم آبرسانی جدید حداکثر تلاش تو خنک کردن داره.

پمپ کولر را از تشتک آن خارج کرده، رسوبات بر بر روی شفت و بدنه را کاملاً تمیز فرمایید وحرکت آزادانه ی شفت را بر بر بر روی پمپ در ادامه دست گرفتن نمایید.

به طوریکه شما به راحتی و بدون همین که هیچ گونه تغییر و تحول و دگرگون سازی شکلی در ادامه ادامه ظاهر آن ها صورت دهد و یا این که همین که همین که از کاراییشان کاستهشود، می توانید آن ها را با آب تمیز کنید.

9. در ادامه ادامه روزگار به کارگیری از این سیستم خنککننده هیچ نوع قارچ و باکتریهای مضری در ادامه ادامه هوا پخش نمیشود. یکی از از از مهمترین ویژگیهای پدهای سلولزی تعبیه شده در ادامه ادامه کولرهای آبی این است که در ادامه ادامه روزگار به کارگیری از آن ها هیچ گونه آلرژی و یا این که همین که هارضهای ایجاد نخواهدشد و میتوانید هوایی پاک تر و تمیزتری را نفس بکشید.

امروزه فناوری های جدید و کاربردی زیادی، در ادامه ادامه گونه ها و مارکهای متعدد کولر آبی آمده است. با این نیز حالا کولر زیباییه و طراحی جدید داره.

عشق زیادی به سخت افزار دارم ، اگه فرصتی بمونه در ادامه ادامه زمینه ادیت فیلم و تصویر و طراحی رابط کاربری وب و اندروید مطالعه و تمرین می کنم .

کولر آبی آبسال گونه AC55 به گونه ای طراحی و ساخته شده است که رطوبت لازم را در ادامه ادامه هوای گرم و خشک ایجاد کرده و هوای مطبوع و دلپذیری را به شما هدیه می کند.

کولر آبی را نمیتوان یک وسیله تهویه مطبوع در ادامه ادامه لحاظ گرفت به این ادله که نمیتوان اثر خنک کنندگی و رطوبت نسبی را در ادامه دست گرفتن نمود، این دو دلیل به سکو حرارت خشک و سکو حرارت مرطوب محیط کارگزاری بستگی دارد.

پدهای سلولزی در ادامه ادامه حالت آب و هوایی که میزان رطوبت هوای بیرون در ادامه ادامه فصل تابستان کمتر از ۱۵ درصد است، این قابلیت را دارا میباشند که دمای هوای خروجی را به میزان پانزده سکو سانتی گراد کاهش دهند.

همانطور که میدانید در ادامه ادامه این شیوه دستگاه کولر آبی با ایجاد رطوبت در ادامه ادامه محیط، علاوه بر تامین هوای خنک آیتم نیاز، مانع از بی آبی هوا می شود.

علاوه بر این، اگر قصد خرید کولر آبی سلولزی را دارید، بهتر است در ادامه ادامه فرایند کارگزاری و خط مش اندازی کولر از افراد با تجربه کمک بگیرید.

از این روش شما به عنوان خریدار دستگاه خنککننده سلولزی لازم است که علاوه بر مزایا با معایب آن نیز آشنایی داشتهباشید.

هرچقدر که منزل شما بزرگتر باشد، طبیعتاً می بایست کولرهایی با قدرت بالاتر خریداری کنید. در ادامه ادامه ادامه، این ۲ گونه را به جهت شما معرفی میکنیم.

و مطابق انتظار این گونه کالا ها از مقدار مرغوب بودن خوبی برخوردار است و به جهت محیط دست کم ۱۰۰ متری مناسب است.قیمت مناسب کالا در ادامه ادامه دیجی کالا و ناچیز صدا بودن از مزایای دیگر این جنس است.

البته جدیدا انرژی خانه تکانی کرده است و محصولاتی دوچندان جدید و زیبا تولید کرده است به جهت مثال گونه تبخیری سلولزی انرژی در ادامه ادامه بازار ما‌درها مشتریان خاص پیدا کرده است و با بسیاری از مدلهای خارجی رقابت میکند.

معمولاً خرید به شکل سنتی به همین مضمون‌ که رفتن به بازار و دیدن انواع مدلهای کالایی که میخوای بخری زمانبر خسته کننده و همیشه هم سرنوشت مطلوب نیست.

البته می رسیم به بهترین محل قرار گیری کولرهای آبی، معمولا این تقسیم بندی بر اساس چگونگی هوادهی آن ها شکل می گیرد.

با مطالعه این مقاله متوجه شدید که به کارگیری از کولر آبی سلولزی به ادله ویژگیها و قابلیتهای منحصر به فرد خود، بهترین و مطمئنترین شیوه به جهت تحمل روزهای گرم تابستان است. This art icle has been w​ritten wi th t he help  of GSA Content Gener᠎ator  DEMO .

آبسال از قدیمی ترین و بهترین تولید کنندگان کولر های ابی است. کولرهای آبی به نسبت کولرهای گازی مصرف برق کمتری داشته و مطلوب تر هستند.با کانال کشی مناسب یک کولر آبی و همینطور زیربنای مناسب می قدرت با کمک یک کولر آبی هوای سرد و مطبوع را به جهت یک واحد تامین کرد.در حالی که کولر گازی اگر بخواهیم به کارگیری کنیم محدودیتهای خاص خودش را دارد.

به طور کلی خنک سازی تبخیری(آبی) به کمک کولرهای آبی خط مش حلی مناسب و بهینه به جهت ایجاد هوای خنک در ادامه ادامه محیط داخل خانه می باشد.به شرطی که میزان رطوبت نسبی هوا کمتر از ۴۰ درصد باشد.کولرهای آبی به همین ادله به جهت بخش ها شمالی جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران اصلا کاربرد ندارند.

باد تولیدی به وسیله فن از فیلتر سلولزی آغشته به آب یخ است عبور می نماید و سرنوشت آن بادی دوچندان خنک و تهویه مطبوع است.

کارکرد کولرهای آبی معمولی معمولا بر اساس خنک شدن هوا است . این سایه بان ها از بیش از حد داغ شدن سطح کولر پرهیز کرده و در ادامه ادامه سرنوشت بادی که کولر تولید می کند، خنک تر خواهد بود.

و کولر های هوادهی از بالا مناسب کارگزاری در ادامه ادامه تراس یا این که همین که بالکن ها می باشد. صرفا گزینه ی پرتابل مناسب من همین بود.قیمتش با توجه به کاراییش و نمونه های داخل بازار خوبه.

در ادامه ادامه به ارزیابی کولرهای آبی پرفروش در ادامه ادامه بازار جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران و قیمت آن ها خوا‌هیم پرداخت. این شرکت هم قدمت بالایی در ادامه ادامه بازار ما‌درها دارد.

به جهت مثال کولر سلولزی لورچ و کولر بالا زن این شرکت جزو محصولات حرفهای و بی نظیر لورچ هستند. حجم کولر ۵۵۰۰ میزان محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود برق ۲۲۰ دهانه خروجی باد ۴۸۰ × ۴۹۰ .بیشینه قدرت باد دهی ۵۸۰۰ متر مکعب در ادامه ادامه ساعت قدرت پمپ ۶/۱ HP قدرت موتور ۵/۵ اسب بخار.

صرفا در ادامه ادامه مواردی قابل به کارگیری می باشند که هوای خنک آن ها از دهانه خروجی هوای کولر مستقیما و بدون کانال کشی به فضای آیتم لحاظ دمیده شود.

الان خونه ی من روش خنک میکنه. به همین ادله توصیه اکید داریم که قبل از شروع فصل گرم سال، ارزیابی کولر آبی سلولزی خود را به فردی باتجربه و ماهر واگذار فرمایید تا با فرضی آسوده از باد خنک کولر خود لذت را ببرید.

از این روش در ادامه ادامه چنین شرایطی وجود یک وسیله سرمایشی می تواند هوایی لطیف، خنک، مطبوع و لذت منتخب را به جهت محیط به ارمغان بیاورد.

وجود یک سایبان بر بر روی کولر به صرفه جویی در ادامه ادامه انرژی و بهبود راندمان کلی دستگاه کمک می کند. زمانی کلید پمپ آب کولر را میزنید، شیر تأمین آب کولر آب را به زیر کولر آبی میآورد تا جایی که آب به سطح مشخصی برسد و شناور بر بر روی آب قرار گرفته و دستور خاموش شدن به شیر بدهد.

چرا که به کارگیری از این پدها میزان مصرف انرژی و هدر رفت آب را تا حد دوچندان زیادی کاهش میدهد.

و به جهت محیط هایی که آفتابگیره دوچندان مناسبه. پیشنهاد میشود که به جهت هجران از گرمای محیط از سایبان به به به دور جنس به کارگیری شود.

کـولر آبی صنعتی به جهت زیربناهای بزرگتر و یا این که همین که کارگاهها و سوله ها به کارگیری می شود. عمده وقت ها از کولرهای آبی در ادامه ادامه شهرها و مناطقی با هوای گرم و خشک به کارگیری می شود.

 

درباره ی admin_asdooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.