چاپ فلکسو ایزوله

برچسب هاي دايکاتور چيست؟

ليبل هاي چاپ فلکسو دايکات نوعي ليبل میباشند که به شکلي بر روي ورق يا رول بريده مي شوند.

 

با برچسب‌هاي دايکاتور، شرکت‌ها مي‌توانند صورت برچسب‌هاي خویش را به‌جاي اينکه خودشان را با شکل‌هاي معمولا مربع يا مستطيل کنار بگذارند، سفارشي کنند.

 

برچسب هاي دايکاتور چطور توليد مي شوند؟

اولين گام براي توليد يک برچسب دايکات، ايجاد طرح آن است. امروزه با امداد قابل انعطاف افزار ليبل به راحتي مي اقتدار طرح هاي ليبل را ايجاد کرد. برنامه‌هاي نرم‌افزار ليبل مدرن به شرکت‌ها اين قابلیت را مي‌دهند که برچسب‌هايي در ادامه انواع و اندازه‌هاي مختلف، از گزاره برچسب‌هاي مربعي، برچسب‌هاي مستطيلي يا برچسب‌هايي با شکل‌هاي مختلف ايجاد کنند.

 

هنگامي که طرح ليبل ايجاد شد، ليبل بايد چاپ شده و به صورت خویش برش دیتا شود. اين فعالیت به وسیله يک چاپگر ليبل دايکاتور انجام مي شود. از اين نظر، چاپگر ليبل طرح ليبل را روي ورق يا رول ليبل چاپ مي نماید و آنگاه ليبل ها را بر شالوده شکلشان برش مي دهد. برش يا به وسیله ابزار قالب فلزي يا ليزر انجام مي شود.

 

پس از چاپ و برش برچسب ها به صورت خود، مي اقتدار آن ها را روي متاع اعمال کرد يا براي هدف ها ديگر به کارگیری کرد.

 

برچسب هاي دايکاتور چه مزايايي دارند؟

در مقايسه با ليبل‌هاي سنتي، مزيت بزرگي که ليبل‌هاي داي‌کات دارند، قابلیت سفارشي‌سازي صورت آن‌ها است. در ادامه نتيجه، کمپانی ها ناچار نيستند خویش را با صورت برچسب مربع يا مستطيل کنار بگذارند. در ادامه عوض، آن ها مي توانند صورت برچسب هاي خویش را سفارشي نمایند و تجربه مخصوص به فردي را به مشتريان خویش ارائه دهند.

 

برچسب هاي دايکاتور در ادامه چه جایی به کارگیری مي شود؟

بسياري از شرکت‌ها از برچسب‌هاي برش خورده براي به عبارتی هدفي به کارگیری مي‌کنند که از برچسب‌هاي سنتي به کارگیری مي‌شود، يعني براي برچسب‌گذاري محصولاتشان. با اين حال، برچسب هاي دايکاتور را مي اقتدار براي هدف ها گوناگون نيز به کارگیری کرد. به تیتر مثال: بسياري از کمپانی ها از برچسب هاي دايکاتور براي هدف ها بازاريابي با چاپ و ارسال آن ها براي مشتريان خویش به کارگیری مي کنند.

 

درباره ی admin_asdooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.