ثبت نام متقاضیان روستایی در سامانه طرح های حمایتی مسکن از اول اردیبهشت ماه آغاز می شود

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از آغاز ثبت نام متقاضیان روستایی طرح های رونق مسکن از 30 اردیبهشت ماه خبر داد.

پیمان ترکمانه با بیان اینکه متقاضیان بی خانمان با حمایت این نهاد می توانند برای ثبت نام طرح های ارتقای مسکن به سامانه https://saman.mrud.ir/ مراجعه کنند، گفت: در مراحل قبلی به دلیل محدودیت سامانه و عدم امکان موازی سازی. ثبت نام، فقط متقاضیان شهری ثبت نام شده اند و متقاضیان روستایی هنوز ثبت نام نکرده اند.

ترکمانه ادامه داد: سامانه طرح های حمایتی مسکن از 20 اردیبهشت 1401 برای ثبت نام متقاضیان روستایی در دسترس خواهد بود.

وی بیان کرد: خانوارهای روستایی نیز با حمایت کمیته بی خانمان ها می توانند از 10 اردیبهشت ماه و در بازه زمانی تعیین شده از سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن استفاده کنند و با درج تمامی اطلاعات مدارک مربوطه را به صورت کامل بارگذاری کنند.

ترکمانه همچنین به پایان مهلت ثبت نام متقاضیان شهرداری اشاره کرد و افزود: با توجه به آغاز ثبت نام متقاضیان روستایی، متقاضیان شهری تا 9 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام و ثبت نام در سامانه ملی مسکن اقدام کنند.

مدیرکل کمیته کمکی استان کرمانشاه در خاتمه خاطرنشان کرد: کد ملی، شماره همراه و شهر ثبت نام کنندگان در سامانه طرح های حمایتی مسکن با تاکید دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، پس از انتخاب تغییر نخواهد کرد

انتهای پیام/

[ad_2]
sorces

درباره ی admin_asdooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.