تلاش برای استانی شدن بخشی از درآمد گمرک خوزستان

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان گفت: طرحی را ارائه کرده ایم که استان را جزء درآمد گمرک در نظر بگیریم چرا که به دلایل خاص این موضوع برای خوزستان خوب است و می تواند به استان کمک کند.

محسن کاویانی امروز هفتم اردیبهشت در مراسم اعطای جوایز و عملکرد ماموران گمرکات خوزستان در اهواز اظهار داشت: مشکلات قاچاق و پولشویی در خوزستان از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود و گمرکات خوزستان بله من هستند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه وزارت اقتصاد یک ابر وزارتخانه است، افزود: وزارت اقتصاد در خوزستان نقش مهمی به ویژه در تامین درآمدها دارد که گواه جایگاه ویژه وزارت اقتصاد است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان گفت: از حدود 13 هزار و 500 میلیارد تومان بودجه مصوب خوزستان، حدود 13 هزار میلیارد تومان مشمول مالیات مالیاتی استان می شود و سایر دستگاه های اجرایی درآمد بسیار کمی برای دولت رقم خواهند زد.

کاویانی ادامه داد: طرحی را ارائه کرده ایم که استان را جزء درآمد گمرک بدانیم چرا که به دلایل خاص این موضوع برای خوزستان خوب است و می تواند به استان کمک کند.

وی بیان کرد: درآمدهای گمرک ملی است اما باید توجه داشت که گمرک نقش عمده ای در استان دارد و باید از این ظرفیت درآمدی گمرکی برای خوزستان استفاده شود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان گفت: در بحث بیمه حدود 2 تا 3 میلیارد تومان قرارداد بیمه در استان داریم که برخی ملی و برخی استانی هستند و همه این موارد نشان دهنده جایگاه است. و اندازه وزارت اقتصاد در خوزستان.

کاویانی گفت: با جدیت به دنبال کمترین شکایت و بیشترین تعامل اقتصادی و مالی با نقاط مختلف استان هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorces

درباره ی admin_asdooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.