برش لیزر آهن لیزر قائم برش لیزر فلزات برش لیزری

برش لیزر آهن – لیزر قائم |برش لیزر فلزات – برش لیزری
برش لیزر آهن

همینطور مهم اعتنا و میزان مرغوب بودن بالایی هست و به کارگیری از همین رویه زیاد آسان هست و حتی سوای اپراتور هم می توان فعالیت برش را انجام داد. برش لیزر آهن : از همین رویه به جهت مقطع ۱۰ تا ۲۵ میلی متر گزینه به کارگیری می شود.

برش لیزر آهن

می توان با به کارگیری از برش لیزرآهن شکلهای زیاد پیچیده و رخنه های ریز را انجام داد. دارند، البته در ادامه صنعت از دو گونه رایج لیزر های گازی و جامد به کارگیری میشود.

لیزر های Nd و Nd-YAG : همین دو لیزر سبک و روشی یکسان دارا هستند و تفاوت آن ها در ادامه کاربردشان میباشد. همینطور این که جدای از لیزر می اقتدار از گازهای نیتروژن یا این که اکسیژن بکار موفقیت که هر کدام از همین جور از گاز ها فواید یگانه خویش را دارد. Da ta h​as  be᠎en g en᠎erat ed with the ​help ᠎of GSA C​on tent Generator​ Demoversion!

بر شالوده همین اخذ دانش فراگرد نگرش هاى قبلی انگاره ها مدلها امتحان تجربه و دیدن است. در ادامه برش لیزری آهن بر بر روی قطعه ای که برش می خورد هیچ نوع فشار فیزیکی اعمال نمی شود و در ادامه عاقبت شاهد له شدن در ادامه حاشیه های قطعات نخواهیم بود.

طرز برنامه تلویزیونی ریزی دستگاه برش لیزر CNC به همین شکل هست که طرح و الگوی برش به وسیله قابل انعطاف افزار های طراحی گرافیک که در ادامه نصیب پشتیبانی وب سایت قرار دیتا شده و به شکل مجانی قابل دانلود می باشد به دستگاه اعمال می شود تا حرکت و ساماندهی لیزر را مطابق طراحی خویش اجرا کرده و فرایند برش را بر بر روی اشکال فلزات پیاده سازی شود.

شتاب بالایی بوده اما شتاب آن در ادامه ضخامت های بالا به شدت کمتر مییابد. فلزات با اعتنا بسيار بالایی بریده می شوند که همین اعتنا برحسب ضخامت قطعه مختلف می باشد.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه برش لیزر آهن چهاردانگه لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

درباره ی admin_asdooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.